Mobil Sohbet Sitesi sizler için hazır. Chat Sohbet Odası içinde aradığınızdan fazlasını bulacaksınız. Şimdi aramıza katılın.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Cinsel yaşam - Ukala Sohbet - Chat Sohbet Odası, Mobil Sohbet Sitesi


Cinsel yaşam

UYKU VE CİNSEL YAŞAM ARASINDA GÜÇLÜ BAĞLANTILAR – DAHA İYİ CİNSEL TATMİN

Bildiğiniz gibi uyku, vücudumuzun yeniden şarj aşamasıdır. Ancak bu alandaki son keşifler, uykunun sadece vücudumuzu şarj etmekle kalmayıp, hayatımızın birçok bölümünün normal işleyişinden de sorumlu olduğunu göstermiştir. Şimdi, daha iyi uykunun daha iyi cinsel hayata eşit olduğunu kim bilebilirdi? Kuzey Amerika Menopoz Derneği tarafından yayınlanan son araştırmaya göre, uyku miktarı, menopoz sonrası rahatsızlığı olan bir kadında cinsel tatminin memnuniyet derecesi ile bağlantılı. Bu, hayatınızın tadını çıkarmak istiyorsanız uykunun gerçekten çok önemli olduğunu gösterir.

Herkes uyumayı sever ve çoğu insanın uyuması, uyuması ve uyuması çok doğal olan bir şeydir. Doğru, sadece bir şekilde saatlerce uyutuyorlar. Ama öte yandan, programlarına o kadar bağlı olanlar var ki, uyumak onlara zaman kaybı gibi geliyor ve bunun yerine
hayatlarının önemsiz bir süreci olduğunu düşünüyor . Bu arada, uyumak isteyen ama uyumayan başkaları da var. Ya cep telefonlarına ya da diğer elektronik cihazlara ayarlanıyorlar ya da bir şekilde en çok sahip olmak istedikleri kaliteli uyku alamıyorlar.

Uyku, vücudun normal çalışması için çok önemlidir. Uyku sırasında beynimizin, bilgiyi işlemekten sorumlu kısmı Cortex, dikkatini işlemekten uzaklaştırır ve iyileşme işini üstlenir. Kişi günlük aktiviteyle ne kadar meşgul olursa, o kadar çok dinlenmeye ihtiyaç duyar. Bu nedenle kişilerin vücudunun
günlük hasarlardan tam anlamıyla iyileşmesini ve sabah uyandığında bütünleşmesini sağlayan bir uyku alışkanlığı edinmesi hayati önem taşımaktadır .

Cinsel tatmin açısından, yukarıdaki araştırma uyku ve cinsel yaşam arasında güçlü bir bağlantı olduğunu göstermiştir. Araştırma, 50-79 yaş aralığındaki 93.668 kadında gerçekleştirildi. Buldukları şey, daha kısa uyku süresinin kadınlarda daha düşük cinsel dürtüyle doğrudan bağlantılı olduğu. İdeal bir durumda, 7 saatten daha az uykunun yeterli uykuya sahip olmadığı kabul edilir. Raporda, kadınların sadece yüzde 56’sı şu anda cinsel yaşamlarından memnun olduğunu, geri kalanı ise memnun olmadığını bildirdi. Bu iç karartıcı bir durum.

Aynı raporda, yaşlı kadınların daha genç kadınlara göre daha düşük cinsel doyuma sahip olma olasılığının yüksek olduğu belirtildi. Aslında 70 yaşın üzerindeki kadınlarda bu memnuniyet% 30’un üzerine düşebilir. Hayatımızda uykunun önemini belirten başka birçok rapor var. Bu nedenle, hayatınızdan en iyi şekilde yararlanmak için harika bir uyku uyumanız önemlidir. Yeni evli çiftler gibi aynı eski cinsel doyuma sevinmek için ihtiyacınız olan tek şey keyifli ve sağlıklı bir uyku.Bir cevap bırakın.