En iyi Şekilde Ukala Sohbet Sizlere Hizmet Sunmakta Ücretsiz Sohbet Ortamı ile Yeni Arkadaşlıklar Edin, Mobil Chat Sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. Okey Girişi ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Ceylan Koynat Elini Tutmasam Sözleri - Ukala Sohbet Chat Yap Müzik .


Ceylan Koynat Elini Tutmasam Sözleri

Ceylan Koynat Elini Tutmasam Sözleri

Merhaba farklı bir yorum ile yine karşınızdayız hem sohbet et hem 7/24 Hit müzik dinle Ceylan Koynat Elini Tutmasam Sözleri

Aslında şarkılar ah o şarkıların gözü kör olsun diye boşa söylemiyoruz birde nedir biliyor musunuz? kendi yorumumu söylemek istiyorum burada bir çok Eski parçaları başkaları seslendiriyor vede baktığınız zaman beğenmiyorsunuz çünkü Orjinalinden dinlemişsiniz, ben sevmiyorum ama bu şarkı farklı, gerçekten çok güzel söylemiş Ceylan Koynat emeğine yüreğine sağlık, Çok güzel bir şarkı ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum, Ceylan Koynat Elini Tutmasam Sözleri Sizler için hazır.

Vakti zamanında hatırlayanıız var mı bilmem, Ümit Yaşar söylemişti bu parçayı vede bayılmıştım ama Ceylan Koynat gerçekten çok güzel söylemiş hadi hem gel sohbet et hemde yayıncı arkadaşlarımızdan isteklerde bulun Radyo kanalımızda.

İçimden söküpte alamazlar yaa Hayalini aklımdan çalamazlar yaa Hayatımdan seni alıp gittiler Kurduğum dünyayı yıkamazlar ya yıkamazlar ya Elini tutmasam uyuyamam ki Sesini duymasam dayanamam ki Hayatım meçhule yol almış sanki Allahım bu acı bitsin yeter. Tükendi ümitler kül oldu bitti Güneşim soldu battı da gitti Hayatımdan seni alıp gittiler Yaşama hevesim seninle gitti..

Şu Konular ilginizi çeke bilir :


Ceylan Koynat Elini Tutmasam Sözleri

Ceylan Koynat Elini Tutmasam SözleriBir cevap bırakın.