MaviFM yayınını dinleyen; 292, kullanıcı bulunmaktadır. Sende hemen yayını aç bize katıl.

ZeuS Ocak 16 2021

Kalp Sohbeti

Kalp Sohbeti

”Kalp Sohbetleri”
Kalbiminsesi ‘ni dinle Kalp sohbetinle Sohbet bir başka oluyor.

Sevği ,aşk ,arkadaşlık ,dostluklar en güzel kalbinin sesi’le olur
Kalp sohbeti açık olan bir insan kalbinin Sesini dinlerken sohbet ederler.UkalaSohbet.com’da kalbinin sesini dinlmesine izin ver ki en ğüzel sohbet ortamlarını kurman için kendini ukalasohbet.com ‘a bırak kalbinin sesi ‘ni çok farklı ilerler herşey o zaman daha iyi hissetmeni sağlar.

Seni seven bir kalp varsa kalbinin sesini dinle,ki sende ona açılmak için geç kalma senle atan bir kalp var ama sen bunun farkında değilsin.Seni seven bir sevğilin olsun istemezmisin seni seven biri varken sen neden başkasının kalbine bakıyorsun. sevği karşılık ister emek ister sevmek,sevilmek ister.

Herşey kalp ‘den gelen bir sesle başlar.Kalbiminsesi ‘ni dinliyorum şuan diyorum ki sana seni seven birisi var bu alem ‘de sensiz perişan olan bir erkek var karşında sen hiç kalbinin sesi ‘ni dinlemiyorsun ki sevğilin olsun.
Kalpten gelen yürekten akan bir sevği isterim ben senin kalbinin için ‘de sevdikçe sevesi gelsin istiyorum.Senin kalp sohbetlerin bir başka oluyor bende benim içim ‘de akan kan gibi senin o güzel sohbetin bana ilaç ,çare ,arkadaşlık ediyorlar senle sohbet edince ben bir başka ”Seviyorum Seni’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dost Sitelerimiz : Turk Sohbet Mynet Sohbet Ankara Sohbet MaviForum
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.