En iyi Şekilde Ukala Sohbet Sizlere Hizmet Sunmakta Ücretsiz Sohbet Ortamı ile Yeni Arkadaşlıklar Edin, Mobil Chat Sitesi

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. Okey Girişi ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Kalp Sohbeti - Ukala Sohbet - Ücretsiz Sohbet Ortamı Mobil Chat Sitesi


Kalp Sohbeti

”Kalp Sohbetleri”
Kalbiminsesi ‘ni dinle Kalp sohbetinle Sohbet bir başka oluyor.

Sevği ,aşk ,arkadaşlık ,dostluklar en güzel kalbinin sesi’le olur
Kalp sohbeti açık olan bir insan kalbinin Sesini dinlerken sohbet ederler.UkalaSohbet.com’da kalbinin sesini dinlmesine izin ver ki en ğüzel sohbet ortamlarını kurman için kendini ukalasohbet.com ‘a bırak kalbinin sesi ‘ni çok farklı ilerler herşey o zaman daha iyi hissetmeni sağlar.

Seni seven bir kalp varsa kalbinin sesini dinle,ki sende ona açılmak için geç kalma senle atan bir kalp var ama sen bunun farkında değilsin.Seni seven bir sevğilin olsun istemezmisin seni seven biri varken sen neden başkasının kalbine bakıyorsun. sevği karşılık ister emek ister sevmek,sevilmek ister.

Herşey kalp ‘den gelen bir sesle başlar.Kalbiminsesi ‘ni dinliyorum şuan diyorum ki sana seni seven birisi var bu alem ‘de sensiz perişan olan bir erkek var karşında sen hiç kalbinin sesi ‘ni dinlemiyorsun ki sevğilin olsun.
Kalpten gelen yürekten akan bir sevği isterim ben senin kalbinin için ‘de sevdikçe sevesi gelsin istiyorum.Senin kalp sohbetlerin bir başka oluyor bende benim içim ‘de akan kan gibi senin o güzel sohbetin bana ilaç ,çare ,arkadaşlık ediyorlar senle sohbet edince ben bir başka ”Seviyorum Seni’Bir cevap bırakın.