MaviFM yayınını dinleyen; 55, kullanıcı bulunmaktadır. Sende hemen yayını aç bize katıl.

KaLpSizZz Aralık 19 2020 KalpSohbetı

UkaLaSohbet , iyileşmenin iki önemli yönünün, uygun tıbbi bakımın yanı sıra akran desteği olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle, web sitesinin bu bölümünü bir kalp hastalığı destek topluluğuna sunuyoruz. Burada, Kalp Hastalığı Sohbet Odası , kalp hastalığı forumları ve kalp hastalığı sosyal ağı aracılığıyla kalp hastalığı ile yaşayan diğer kişileri tanıyabilirsiniz . Deneyimlerinizi kalp krizi belirtileri ve tedavisi, farklı kalp hastalıkları türleri ve belki de kalp hastalığının uyarıcı belirtileri ile başkalarıyla paylaşmanızı öneririz. Akranlarınızdan oluşan bir toplumdan hak ettiğiniz desteği alabilir ve belki de sağlıklı yaşam yolunda ilk adımı atmaktan korkan birini teşvik edebilirsiniz.

Kalp hastalığı dünya çapında ciddi bir sorundur. Yalnızca Türkiye cümriyetin’de, “Her 34 saniyede bir kişi … kalp hastalığından ölüyor.” 1 İstatistikler, Türkiye istanbul kadınların kalp hastalığının ana kurbanları gibi göründüğünü gösterse de, yaşam tarzı seçimleri ve genetik nedeniyle herhangi bir zamanda herkesi etkileyebilir. Aslında, “TR’de her 20 saniyede bir kişi kalp krizi geçiriyor.” Ve, “Her yıl en az 250.000 kişi, hastaneye ulaşmadan önce kalp krizinden ölüyor” olsa da, 1 kalp rahatsızlıklarını atlatan ve daha sağlıklı bir yaşam sürmeye yemin ederek çıkan birçok kişi var.

 

Belki bir tür kalp hastalığını atlattınız ve daha uzun ve daha iyi bir yaşam için bilginizi, kısa süre önce kendinizi bulduğunuz aynı konumda olan başkalarıyla paylaşmak istiyorsunuz. Muhtemelen size bir doktor tarafından risk altında olduğunuz ve hayatınızı değiştirmek istediğiniz söylendi. Belki de destek, rehberlik, tavsiye ve arkadaşlık kazanmanın yollarını arıyorsunuz. Tüm bunlar için doğru yeri buldunuz. UkaLaSohbet’in sayılarda güç olduğu felsefesi, web sitesinin bu bölümünü özellikle kalp hastalığı desteği için tasarlamamızın sebebidir. Lütfen bir anlayış ve kabul yerinde olduğunuzu bilerek girin. Belki kendinizi sağlıklı tutmak için egzersiz, diyet ve ilaç kombinasyonunu, belki de bir aspirin rejimini bulmuşsunuzdur.

Belki hala arıyorsun. Durum ne olursa olsun, UkaLaSohbet sizi bu kalp hastalığı akran destek topluluğuna başkalarıyla tanışma, selamlaşma, paylaşma ve destek sağlamaya davet ediyor.

Bu Kalp Hastalığı SohbetKalp Odası , dünya çapında sizinle ilişki kurabilecek bir toplulukla anında bağlantı kurmanızı sağlar. Sohbet odası başkalarıyla tanışmanın kolay ve eğlenceli bir yolu olsa da , UkaLaSohbet ayrıca kalp hastalığı forumlarını ve kalp hastalığı sosyal ağını sunmaktan memnuniyet duyar, böylece dünya çapında çok önemli bir şeyi paylaştığınızı bilerek samimi ve ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kurabilirsiniz. bağ kurduğunuz insanlarla ortak; hayatta kalma gücü.

Lütfen Sohbet Odası Kurallarını Okuduğunuzdan Emin Olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dost Sitelerimiz : Turk Sohbet Mynet Sohbet Ankara Sohbet MaviForum SohbetSesi DMCA.com Protection Status
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.
Araç çubuğuna atla