MaviFM yayınını dinleyen; 46, kullanıcı bulunmaktadır. Sende hemen yayını aç bize katıl.

KaLpSizZz Aralık 26 2020 Mutlu sohbetler

Umutlu ve Mutlu Sohbetler.

Önce kaderim beni sürüklemeye çalıştığı yola girmemek için elimden ne gelirse yapacağım. Artik beni nereye götürecegini bilmiyorum ama onun göturduğu yere gitmeyeceğim. Sonrada yepyeni yollar çizeceğim kendime.İçinde acı,keder,umuzsuzluk ve yenilginin hiç olmadıgı yolları umutları olmalı herkesin.

Aslinda mutluluk nedir’ki tam olarak içimizde surekli kıpırdanıp duran karanlık duygulardan kurtulmak, derin bir oh çekip, keyif, huzur ve heyacanı bir arada ta dabilmektir ama insanoğlunun bunu becerebilmesi o kadar kolaymı.Sohbetin Kolay olmadı bir ortamda huzur,mutluluk,sevgi,arkadalşık‘da olmaz.

Daha doğmadan başka türlü proglanmışız’ki çünkü içimizde bizi hiç rahat bırakmayan surekli bir şeyler isteyen ,verdikçe alan aldıkca istekleri durmadan degişen arsızmı arsız bir seyler var . Ukala İnsanlar gibi kendini bilmezler etrafımızda hayli bir fazla dolaşan değişik insanlar.

Bir insanın Her istediğini versen [Veremessinya] herşeye sahip olmuş şımarık çocuklar gibiler bu sebden verdiklerimiz’den bikarı olandan usanır olmayanın peşine düşer adına mutluluk dedigimiz şey iste o olamayandir. Olmayanin peşine düşüp bir ömru böyle geçirmek kaderine söylenmek nasil bir seçimse bu gerçegi bir an önce fark edip mutluluğu kendi içimizde tadıp mutluluğu kendi içimizde kesfekmekte o kadar bilinçli bir seçimdir ben mutlu olmayı seçenlerdenim.[Sizler İçinde Mutluluklar dilerim.]

 

Yazar: Nergiz 

Bu Güzel Makale İçin NergiZ hanıma Bütün arkadaşlar adına Teşekkür ederim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dost Sitelerimiz : Turk Sohbet Mynet Sohbet Ankara Sohbet MaviForum SohbetSesi DMCA.com Protection Status
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.
Araç çubuğuna atla