MaviFM yayınını dinleyen; 157, kullanıcı bulunmaktadır. Sende hemen yayını aç bize katıl.

ZeuS Ocak 3 2021 Yazılı sohbet

Yazılı MircSohbeti

Ücretsiz Yazılı Sohbet Odasına hoş geldiniz . Burası mobil uyumlu Metin sohbet odası. Çevrimiçi kullanıcıyla ücretsiz sohbet edebilirsiniz. Kayıt veya kayıt olmadan sohbet edin. Misafir Adını kullanarak sohbet odasına girebilir veya ayrıca takma adınızı kaydetme ve tek bir tıklama ile sohbete başlama özelliğine sahip olabilirsiniz.

Sohbet odalarının bir diğer harika yanı, Stranger ile özel olarak sohbet edebilmenizdir. İnternete girdiğinizde yeni insanlarla tanışmaya çalışıyorsanız, bu en iyi oda ücretsiz sohbetidir.

Çevrimiçi görüntülü buluşmayı düşünenler bu harika sohbet odasını deneyebilir: Yeni Omegle

 

Çevrimiçi Arkadaş Kelime: Rastgele Sohbette Bilmeniz Gerekenler
UkaLa flört odası, insanların Sohbet biçiminde bir değişiklik getirdi ve web kamerası sohbeti, birçokları için hayatı değiştiren bir deneyim oldu.

Yeni dil, çevrimiçi sohbet etmenin yeni yoludur ve aksi takdirde aşina olamayacağımız terimleri içerir. Çevrimiçi buluşma için en sık kullanılan sloganlardan bazılarına bir göz atalım.

BAE – Bae aslında bebek için kısa bir formdur ve önemli olanı ifade etmek için kullanılabilir. UkaLaSohbet hemen hemen her şeye nezihbir,sohbet için kullanılabilirler. Yabancı bir sohbette, kediler bae gibi şeyler yazabilirsiniz.

Bot – Bot, gerçek bir kişi için yapılmış, şık bir profil resmine sahip sahte bir hesaptır.

Sahte Nick- Kullanıcı, başkalarının bilmeyebileceği bir nedenle sahte bir kimlik alır. Yalnızca çevrimiçi etkileşimde bulunabilir ve web Yazılı sohbet odalarında tanıştığı arkadaşlarıyla asla yüz yüze görüşmez. Bu, cephesini korumasına yardımcı olur.

Hoşlanmak- Derin hoşlanma, bir arkadaşın sosyal profilinden geçmek ve çok eski fotoğraflarını beğenmektir. Böylece, onları araştırmak için zaman harcadığınızı anlarsınız.

MiRc – Görüntülü sohbette MiRc, bu ilişkiyi tanımlar. Birkaç sohbetçiye ilişkilerini etiketleme fırsatı verir.

UKala- UkaLaSohbet, çevrimiçi sohbet eden kişinin Sohbet stilini beğenmediği ve Bütüngun sohbet edebilirler.

UkaLa – UkaLaSohbet gerçek hayatta ifade eder. Gerçek hayatta gevezelikle tanışmanın bir işaretidir. UkaLaSohbet’ ile tanışalım diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dost Sitelerimiz : Turk Sohbet Mynet Sohbet Ankara Sohbet MaviForum SohbetSesi DMCA.com Protection Status
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.
Araç çubuğuna atla